Rok szkolny 2021/2022 - CMI

Rok szkolny 2021/2022

ROK SZKOLNY 2021/2022

Kolejny rok szkolny z przygodą w ramach projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego, realizowanego w naszej szkole przez Ewę Siemiradzką rozpoczęty. Celem projektu jest umożliwienie uczniom rozwijanie swoich uzdolnień, aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie, pobudzanie kreatywności oraz promowanie współpracy zespołowej w ramach kół informatycznych oraz podniesienie kompetencji osób prowadzących zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania informatyczne.
   Projekt CMI zapewnia uczestnictwo w prestiżowym przesięwzięciu o zasięgu ogólnopolskim, w tym możliwość stałego kontaktu ze społecznością renomowanych uczelni technicznych, a także kooperację środowisk dydaktycznych na polu uczelni wyższych i nauczycieli szkolnych.
Pracownia została doposażona w roboty makeblock, będące obecnie najnowszą wersją.
Zgaduj, zgadula - choinka z pytaniami w wykonaniu Oskara