Sukces w Konkursie

Z ŻYCIA SZKOŁY

SUKCES TRZECIOKLASISTÓW  W POWIATOWYM  KONKURSIE PLASTYCZNYM!!!
      Uczniowie  naszej szkoły brali udział w  Konkursie Plastycznym „ Czas na uśmiech”.  organizowanym przez Stowarzyszenie Lubliniecki. pl z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.  Laureatami konkursu zostali uczniowie  klasy 3a  Jakub Urbańczyk - I miejsce i Jakub Grzegorzewski - III miejsce. Konkurencja była ogromna, jednak wśród wielu prac  nadesłanych ze wszystkich gmin  powiatu lublinieckiego to właśnie te podobały się najbardziej. Jurorów urzekł ich  indywidualny urok oraz pomysłowość. Podziwiajmy pracę zwycięzców konkursu oraz uczniów naszej szkoły biorących w nim udział  - Franciszka Niewiadomskiego, Wiktorii Trochy, Mai Wróbel, Jakuba Pawlaka, Leny Mukoid, Jana Szweda, Mai Potter i Ani Rzeźniczek.
BRAWA DLA WAS!