Ślubowanie 2020

Z ŻYCIA SZKOŁY

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

22 października 2020r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lublińcu z zachowaniem procedur bezpieczeństwa odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Każda z klas przedstawiła krótki program artystyczny z udziałem starszych koleżanek z klasy 3c. To ważne wydarzenie poprowadziła przewodnicząca szkoły. Dzieci złożyły ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie przez panią dyrektor Bożenę Wręczycką, panią wicedyrektor Ewę Jaskułę oraz panią wicedyrektor Grażynę Cetnerowską zostały pasowane na uczniów klas pierwszych.
     Na zakończenie uroczystości pani dyrektor złożyła pierwszakom życzenia i wręczyła upominki. Po oficjalnej części w klasach czekały na dzieci słodkie poczęstunki przygotowane przez rodziców.